USŁUGI DRONEM – ZDJĘCIA I FILMOWANIE

Osobom prywatnym, firmom i instytucjom poszukującym oryginalnych rozwiązań i atrakcyjnych, niebanalnych ujęć fotograficznych oraz filmowych polecamy realizowanie materiałów z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych oraz kamer naziemnych. Wykonujemy foto i video reportaże oraz filmy promocyjne, pokazowe, relacje z imprez i eventów. Dysponujemy zaawansowanym oraz standardowym sprzętem, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić zarówno oczekiwania firm wymagających usługi na wysokim poziomie jak i osób z niższym budżetem, które otrzymują materiały dobrej jakości (4K lub FULL HD).

FILMOWANIE Z DRONA BYDGOSZCZ – SUPEROFERTA!

Korzyści wynikające z realizacji usług filmowych i fotograficznych z drona:                   Filmowanie z drona Bydgoszcz
  1. Umiejętnie wykonane, nieszablonowe ujęcia z lotu ptaka mają ogromny wpływ na przyciągnięcie uwagi i utrzymanie zainteresowania odbiorcy. Dlatego świetnie sprawdzają się zarówno w marketingu, spotach reklamowych i filmach promocyjnych, jak również w video klipach, reportażach z przebiegu imprez masowych, eventów, zawodów sportowych oraz upamiętnianiu wszelkiego rodzaju uroczystości.
  2. Zdjęcia z drona, umożliwiające wykonanie kadru z zupełnie odmiennej perspektywy, są natomiast doskonałym sposobem na dokumentowanie inwestycji budowlanych, prezentacje obiektów, budynków, nieruchomości, działek lub parceli w celach reklamowych oraz handlowych. A także podobnie jak filmy świetnie sprawdzają się przy relacjonowaniu imprez, uroczystości, zawodów.
  3. Wysokiej jakości licencjonowane platformy latające, wyposażone w stabilizowane kamery, dobrej rozdzielczości zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz dają możliwość wykonania niezwykle barwnych i dynamicznych ujęć z różnej perspektywy.
  4. Dzięki pogrupowaniu usług w pakiety i wychodzeniu naprzeciw potrzebom klienta, możemy zaoferować wysoką jakość w atrakcyjnych cenach.
Standardowa usługa obejmuje:
– dojazd do klienta
– szczegółowe konsultacje dotyczące zlecenia, wcześniejszy rekonesans w miejscu  filmowania oraz kalkulację kosztów
– pozyskanie przez firmę Dronvisions wszelkich niezbędnych pozwoleń, jeżeli takowe są wymagane na wykonywanie lotów w danym obszarze
– realizacja materiału w ustalonym terminie
– montaż filmu, edycja zdjęć ( na życzenie klienta i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zawartymi w umowie)
– przekazanie materiału klientowi (pendrive, DVD, udostępnienie w Internecie lub inne)
.
dronvisions, usługi dronem, zdjęcia z drona, dron Bydgoszcz
.
Wykonujemy:
  1. Filmy realizowane z wykorzystaniem dronów – dostarczamy materiał surowy lub z montażem ( edycja filmu, podkład muzyczny, napisy) w jakości 4K lub FULL HD
  2. Filmy wykonywane profesjonalnymi kamerami stacjonarnymi  gwarantującymi doskonałą jakość obrazu, odwzorowanie kolorów i płynność ruchu – dostarczamy gotowy film ( usługa z montażem i edycją lub ewentualnie surowy materiał, po wcześniejszym uzgodnieniu)
  3. Zdjęcia z drona lub zdjęcia wykonywane lustrzanką cyfrową z ziemi – dostarczamy materiał surowy lub poddany edycji (podstawowej i zaawansowanej, wykonujemy również zdjęcia typu HDR). Oferujemy profesjonalne fotoreportaże i sesje zdjęciowe, realizowane przez współpracujących z nami fotografów.
  4. Panoramy 360 (sferyczne) wykonane z drona ( więcej o panoramach znajdziesz tutaj )
  5. Mapki terenu, okolicy, dojazdowe – składające się z kilku do kilkunastu zdjęć
  6. Ortofotomapy – zaawansowane mapy terenu, w wysokiej rozdzielczości, do wykonania których potrzeba od min. kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy zdjęć w zależności od rozległości terenu – dostarczamy kompletną ortofotomapę zrealizowaną w programie APS lub surowy materiał (zdjęcia zapewniające odpowiednie pokrycie terenu) oraz numeryczne modele terenu
 .
Dokładny opis naszych pakietów usługowych znajduje się w dziale „CENNIK”.
W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Filmowanie z drona Bydgoszcz