ZDJĘCIA I FILMOWANIE

Osobom prywatnym, firmom i instytucjom poszukującym oryginalnych rozwiązań i atrakcyjnych, niebanalnych ujęć fotograficznych oraz filmowych polecamy realizowanie materiałów z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych oraz kamer naziemnych. Wykonujemy foto i video reportaże oraz filmy promocyjne, pokazowe, relacje z imprez i eventów. Dysponujemy zaawansowanym oraz standardowym sprzętem, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić zarówno oczekiwania firm wymagających usługi na wysokim poziomie jak i osób z niższym budżetem, które otrzymują materiały dobrej jakości (4K lub FULL HD).

FILMOWANIE Z DRONA BYDGOSZCZ – SUPEROFERTA!

 .

Korzyści wynikające z realizacji usług filmowych i fotograficznych z drona:                   Filmowanie z drona Bydgoszcz

 1. Umiejętnie wykonane, nieszablonowe ujęcia z lotu ptaka mają ogromny wpływ na przyciągnięcie uwagi i utrzymanie zainteresowania odbiorcy. Dlatego świetnie sprawdzają się zarówno w marketingu, spotach reklamowych i filmach promocyjnych, jak również w video klipach, reportażach z przebiegu imprez masowych, eventów, zawodów sportowych oraz upamiętnianiu wszelkiego rodzaju uroczystości.

 2. Zdjęcia z drona, umożliwiające wykonanie kadru z zupełnie odmiennej perspektywy, są natomiast doskonałym sposobem na dokumentowanie inwestycji budowlanych, prezentacje obiektów, budynków, nieruchomości, działek lub parceli w celach reklamowych oraz handlowych. A także podobnie jak filmy świetnie sprawdzają się przy relacjonowaniu imprez, uroczystości, zawodów.

 3. Wysokiej jakości licencjonowane platformy latające, wyposażone w stabilizowane kamery, dobrej rozdzielczości zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz dają możliwość wykonania niezwykle barwnych i dynamicznych ujęć z różnej perspektywy.

 4. Dzięki pogrupowaniu usług w pakiety i wychodzeniu naprzeciw potrzebom klienta, możemy zaoferować wysoką jakość w atrakcyjnych cenach.

Standardowa usługa obejmuje:

– dojazd do klienta

– szczegółowe konsultacje dotyczące zlecenia, wcześniejszy rekonesans w miejscu  filmowania oraz kalkulację kosztów

– pozyskanie przez firmę Dronvisions wszelkich niezbędnych pozwoleń, jeżeli takowe są wymagane na wykonywanie lotów w danym obszarze

– realizacja materiału w ustalonym terminie

– montaż filmu, edycja zdjęć ( na życzenie klienta i zgodnie z jego oczekiwaniami)

– przekazanie materiału klientowi (pendrive, DVD, udostępnienie w Internecie lub inne)

.

Filmowanie z drona Bydgoszcz, filmowanie z powietrza Bydgoszcz, zdjęcia z drona Bydgoszcz

.

Wykonujemy:

 1. Filmy realizowane z wykorzystaniem dronów – dostarczamy materiał surowy lub z montażem ( edycja filmu, podkład muzyczny, napisy) w jakości 4K lub FULL HD

 2. Filmy wykonywane lustrzanką z ziemi przy użyciu szyny i urządzenia elektronicznego gwarantującego stabilizację i płynność ruchu – dostarczamy materiał surowy lub z montażem i edycją)

 3. Filmy wykonywane kamerą Panasonic GH4 na gimbalu, realizowane z ziemi – dostarczamy materiał surowy lub z edycją i montażem

 4. Timelapse – wykonywany lustrzanką przy użyciu urządzenia elektronicznego i szyny lub statywu (panoramowanie) lub też timelapse wykonywany z użyciem BSP z powietrza ( z montażem i edycją zdjęć) oraz hyperlapse. Timelapse powstaje z połączenia kilkuset zdjęć w ujęcie filmowe. Nadaje się do pokazania ruchu lub zmian, zachodzących w stosunkowo długim okresie czasu. Hyperlapse natomiast to rodzaj filmu timelapse lecz wykonywany z kamery przemieszczającej się regularnie i na dłuższym dystansie . Nasz przykładowy film zawierający hyperlapse.

 5. Zdjęcia z drona lub zdjęcia wykonywane lustrzanką z ziemi – dostarczamy materiał surowy lub poddany edycji (podstawowej i zaawansowanej, wykonujemy również zdjęcia typu HDR). Oferujemy profesjonalne fotoreportaże i sesje zdjęciowe, realizowane przez współpracujących z nami fotografów.

 6. Panoramy 360 (sferyczne) wykonane z drona ( więcej o panoramach znajdziesz tutaj )

 7. Mapki terenu, okolicy, dojazdowe – składające się z kilku do kilkunastu zdjęć

 8. Ortofotomapy – zaawansowane mapy terenu, w wysokiej rozdzielczości, do wykonania których potrzeba od min. kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy zdjęć w zależności od rozległości terenu – dostarczamy kompletną ortofotomapę zrealizowaną w programie APS lub surowy materiał (zdjęcia zapewniające odpowiednie pokrycie terenu) oraz numeryczne modele terenu

 .

Dokładny opis naszych pakietów usługowych znajduje się w dziale „CENNIK”.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Filmowanie z drona Bydgoszcz