PANORAMY SFERYCZNE Z DRONA

Oferujemy realizację panoram sferycznych wykonanych przy użyciu platform latających (dronów). Zajmujemy się poszczególnymi etapami pełnego procesu przygotowania panoramy, od pozyskania materiału zdjęciowego, aż po jej publikację na witrynie klienta.

Korzyści wynikające z umieszczenia panoramy sferycznej ( panoramy 360 ) na swojej witrynie:

  1. Wspaniały sposób na zaprezentowanie swojej okolicy, obiektu, kompleksu wypoczynkowego, osiedla a nawet imprezy plenerowej ze względu na bardzo szeroką perspektywę i możliwość pokazania obiektów bądź osób w relacji z innymi elementami krajobrazu.

  2. Odbiorca może oglądać wybrany przez siebie fragment panoramy, przybliżać i oddalać dowolny element w prosty sposób posługując się myszą lub ikonkami graficznymi na ekranie komputera. Dzięki temu może się doskonale zorientować w położeniu obiektu, określić jego lokalizację lub docenić walory estetyczne krajobrazu.

  3. Każda przygotowana przez nas panorama jest dostosowana do potrzeb klienta. Może zawierać mapkę, dodatkowe zdjęcia, logo, linki do filmów, znaczniki miejsc z opisem. W przypadku panoram o dużych rozmiarach, ze względu na objętość pliku, można je umieścić na specjalnej platformie hostingowej, dzięki czemu zapobiegniemy nadmiernemu obciążeniu witryny.

  4. Przygotowujemy również „wirtualne wycieczki” czyli panoramę zawierającą przejścia do kolejnych panoram sferycznych, znajdujących się w wybranych, oznaczonych punktach obrazu. Dzięki temu odbiorca ma panoramiczny ogląd wielu miejsc rozsianych na większym terenie.

Standardowa usługa obejmuje:

  • dojazd do klienta, ustalenie parametrów panoramy, kalkulację kosztów, uzyskanie niezbędnych pozwoleń na loty

  • pozyskanie materiału zdjęciowego

  • edycja zdjęć, łączenie w panoramę sferyczną, edycja końcowa, przygotowanie panoramy do umieszczenia na witrynie klienta

  • przesłanie lub dostarczenie gotowego materiału odbiorcy

Koszty przygotowania panoramy sferycznej wykonanej z powietrza zależne są od ilości zdjęć składających się na finalny obraz oraz od sprzętu, którym zostały wykonane. Panoramy zawierające do 30 zdjęć, wykonane dronem firmy DJI typu Phantom rozpoczynają się od ceny 150 zł za pojedynczą panoramę.

Więcej informacji o przygotowaniu panoram znajduje się na naszym blogu.

Jeśli macie Państwo pytania lub chcielibyście uzyskać więcej informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

.

panoramy sferyczne z drona, panorama 360, panorama z drona, wirtualne wycieczki