Filmowanie studniówek

Nowoczesny i dynamiczny montaż, niebanalne ujęcia i dbałość o detale to atuty filmu zrealizowanego przez naszą firmę. Oferujemy filmowanie studniówek przez zespół dwóch lub trzech kamerzystów. Dzięki wykorzystaniu mobilnych kamer oraz lustrzanki DSLR otrzymujecie Państwo film, który zawiera wszystkie kluczowe momenty imprezy a do tego mnóstwo atrakcyjnie pokazanych detali. Współpraca trójki operatorów daje możliwość podążania za akcją oraz pokazywania jej z różnych punktów widzenia, dzięki czemu film jest znacznie bardziej atrakcyjny dla odbiorcy i umożliwia obsługę nawet bardzo dużych imprez. Na życzenie zamawiającego wykonujemy również dodatkowe ujęcia z drona. W cenę usługi wliczone jest dodatkowo przygotowanie krótkiego zwiastuna ( ok. 2,5 – 4 min.), który udostępniamy odbiorcom w ciągu tygodnia po zakończeniu imprezy.

Filmowanie studniówek oferujemy w pakietach indywidualnych, dostosowanych do potrzeb zleceniodawcy, zależnie od długości filmu ( 30 min, do 1 godz, do 1,5 godz ) oraz ilości operatorów. Na tej podstawie dokonujemy wyceny konkretnego zamówienia i przedstawiamy przygotowaną ofertę.

Dronvisions współpracuje z zespołem doświadczonych fotografów, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksową ofertę zarówno w zakresie usług filmowania jak i fotografowania. 

Zapraszamy do kontaktu. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie oraz mailowo.

Trailer: Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Grażyna Marks Photography: Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach.

Grażyna Marks Photography

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

FILMOWANIE STUDNIÓWEK, WIDEOFILMOWANIE BYDGOSZCZ, KAMERZYSTA BYDGOSZCZ, FILMOWANIE BYDGOSZCZ