INSPEKCJE I MONITORING Z DRONA

Firmom oraz osobom prywatnym, które poszukują innowacyjnych a zarazem ekonomicznych metod inspekcji obiektów, terenów czy inwestycji oferujemy monitoring z drona. Dzięki wykorzystaniu naszych bezzałogowych statków powietrznych, wyposażonych w stabilizowane kamery, wysokiej rozdzielczości możliwe jest wykonanie bardzo dokładnych oględzin trudno dostępnych miejsc lub rozległych obszarów, które znacznie łatwiej monitorować z powietrza. Obraz z kamery przekazywany jest do operatora w czasie rzeczywistym, co pozwala na bezpośrednie monitorowanie wybranego obszaru podczas trwania lotu drona.

Korzyści jakie zapewnia inspekcja i monitoring z drona:

  1. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zastosowanych w bezzałogowych statkach powietrznych przekłada się na wysoką jakość – monitoring z drona gwarantuje dokładność, dzięki kamerom o wysokiej rozdzielczości oraz dzięki możliwości precyzyjnego kontrolowania lotu urządzenia, które jest w stanie pokazać interesujący nas obszar z różnych punktów widzenia w bardzo dobrej jakości.

  2. Możliwość dotarcia i monitorowania miejsc trudno dostępnych lub rozległych terenów przy użyciu platform latających jest znacznie bezpieczniejsza i szybsza niż wykonywanie inspekcji tradycyjnymi metodami, które często wiążą się ze sporym ryzykiem spoczywającym na pracownikach, dokonujących oględzin w miejscach niebezpiecznych oraz zajmują nieporównywalnie więcej czasu.

  3. Inspekcje z wykorzystaniem dronów pozwalają na znaczące ograniczenie kosztów, które w przypadku wykorzystania samolotów lub ekip wykwalifikowanych pracowników, posługujących się różnego rodzaju sprzętem, są niewspółmiernie wyższe.

.

 

.

Standardowa usługa obejmuje:

– dojazd do klienta
– doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do specyfiki zlecenia, oczekiwań klienta i jego budżetu oraz zaplanowanie właściwego przebiegu inspekcji z wykorzystaniem drona
– monitoring „na żywo” w czasie lotu drona a także wykonanie zdjęć lub realizację materiału filmowego w jakości Full HD lub 4K
– dostarczenie materiału filmowego lub zdjęciowego na wybranym nośniku ( pendrive, płyta DVD, udostępnianie materiałów do pobrania online i inne)

Szczególnie polecamy usługi inspekcji i monitoringu z drona przy oględzinach budynków, dachów, kominów, ocenie stanu infrastruktury, linii energetycznych, rurociągów, turbin wiatrowych, inwestycji budowlanych, linii kolejowych, monitorowanie obszarów leśnych, upraw, gruntów rolnych oraz przy dokonywaniu oceny i dokumentacji szkód niezbędnych w procedurze otrzymywania odszkodowań.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Inspekcje z drona Bydgoszcz Zakopane Monitoring z drona Bydgoszcz Zakopane