Puchar Polski Strongman 2018 Szubin

Filmowanie imprez czyli reportaże z różnego rodzaju wydarzeń sportowych oraz kulturalnych to nasza specjalność. W czerwcu mieliśmy przyjemność relacjonować zmagania zawodników w sportach siłowych. Zawody strongman w Szubinie odbyły się już po raz drugi i wzięli w nich udział lubiani przez publiczność zawodnicy, min. Marcin Kukaj Sendwicki.  Zawodnicy rywalizowali w 6 ciężkich konkurencjach. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji i konkursów dla widzów. Ponadto dla chętnych była okazja aby spróbować swoich sił w najbardziej znanych konkurencjach strongman.

Jeśli chodzi o nas, przede wszystkim doceniamy swobodną i niemalże piknikową atmosferę panującą na Targowisku Miejskim, gdzie odbywały się zawody. Naturalność i spontaniczność zarówno zawodników jak i widzów to najlepszy patent na filmowanie imprez „na żywo”. Dzięki takiej atmosferze łatwiej było pokazać autentyczne emocje uczestników spotkania oraz wysiłek zawodników.

Podczas zawodów o Puchar Polski Strongman zorganizowano również akcję charytatywną, polegającą na zbiórce pieniędzy na rehabilitację i leczenie chorej Julki. W ten sposób organizatorzy pokazali jak w ciekawy sposób spędzić popołudnie z rodziną szczególnie tym, którzy lubią sporty siłowe i związane z rywalizacją emocje oraz włączyć się jednocześnie w działalność dobroczynną na rzecz lokalnej społeczności.

Film z poprzedniej edycji znajdziecie na naszym kanale video.

filmowanie imprez

Dodaj komentarz