Łabiszyn – fotografia inwestycji budowlanej

Zdjęcia inwestycji budowlanych, działek bądź lokali na sprzedaż z perspektywy drona to obecnie doskonały sposób na promocję. Dlatego też całkiem zrozumiałe jest, że coraz więcej firm zwraca się do nas z zapotrzebowaniem nie tylko na filmy reklamowe ale również na sesje fotograficzne z drona. W czerwcu wykonywaliśmy między innymi serię zdjęć dla inwestycji w Łabiszynie.

Tego typu fotografie doskonale pozwalają zaprezentować teren inwestycji, otaczającą okolicę a także sam budynek. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Dzięki współczesnej technologii i naszemu doświadczeniu zawsze znajdzie się ciekawa perspektywa, z której można zaprezentować odbiorcy swoją inwestycję. Wykonujemy również zdjęcia HDR, które pozwalają na uzyskanie dobrej rozdzielczości tonalnej nawet w nieco gorszych warunkach oświetleniowych. Pamiętajmy jednak, że niebagatelne znaczenie ma tu zarówno pogoda, jak również pora dnia.

Dlatego przed realizacją sesji zawsze warto podać jak najwięcej szczegółów dotyczących położenia obiektu lub terenu oraz swoich oczekiwań.  Zawsze staramy się jak najbardziej otwierać na potrzeby klienta dlatego, jeśli masz taką potrzebę, możesz towarzyszyć operatorowi podczas wykonywania zdjęć i na bieżąco podglądać kadry oraz podawać swoje sugestie. Polecamy również panoramy sferyczne z drona, które w atrakcyjny sposób zaprezentują działkę, okolicę, w której ulokowana jest inwestycja, lub też zasymulują widok z okna budynku na dowolnym piętrze.

Poniżej zamieszczamy kilka fotografii wykonanych dronem Phantom 4 Pro, prezentujących lokalizację przyszłej inwestycji budowlanej w okolicach Łabiszyna w województwie Kujawsko-Pomorskim.

zdjęcia inwestycji budowlanych

zdjęcia inwestycji budowlanych, usługi dronem, zdjęcia z drona, wynajem drona, studio filmowe      zdjęcia inwestycji budowlanych, usługi dronem, zdjęcia z drona, wynajem drona, studio filmowe      zdjęcia inwestycji budowlanych, usługi dronem, zdjęcia z drona, wynajem drona, studio filmowe      zdjęcia inwestycji budowlanych, usługi dronem, zdjęcia z drona, wynajem drona, studio filmowe      zdjęcia inwestycji budowlanych, usługi dronem, zdjęcia z drona, wynajem drona Bydgoszcz, sesje zdjęciowe z drona, studio filmowe

Dodaj komentarz