Prezentacja działek na sprzedaż z drona

Jeśli poszukujecie sposobu na atrakcyjne zaprezentowanie nieruchomości lub działki przeznaczonej na sprzedaż to zapraszamy do skorzystania z naszych platform latających. Filmowanie z powietrza umożliwia pokazanie potencjalnym klientom terenu przeznaczonego na sprzedaż w bardzo szerokiej perspektywie i w sposób wyjątkowo atrakcyjny wizualnie. Przede wszystkim daje możliwość zaprezentowania interesującej nas działki w całości, nawet jeśli obejmuje ona rozległy teren, który nie jest możliwy do sfilmowania kamerą naziemną ze względu na zajmowany obszar. Ujęcia z drona gwarantują również atrakcyjny odbiór prezentacji przez potencjalnego klienta. Pozwalają na pokazanie terenu w naturalnym otoczeniu oraz jego położenie względem innych obiektów lub miejsc, co umożliwia odbiorcy dokładniejsze poznanie i docenienie walorów dotyczących lokalizacji działki. Filmowanie z drona umożliwia pokazanie terenu z różnych stron, pod różnym kątem oraz z różnych pułapów wysokości, dzięki czemu prezentacja zostanie wzbogacona o różnorodne, ciekawe ujęcia, utrzymujące uwagę odbiorcy i pozwalające na ogląd terenu z różnych perspektyw. Oferujemy przygotowanie filmów prezentujących tereny lub obiekty przeznaczone na sprzedaż, które dodatkowo mogą zawierać wiele innych ciekawych elementów istotnych dla odbiorcy, takich jak: zaznaczenie granic działki,  animowane napisy informacyjne, mapy, wmontowanie zdjęć do filmu oraz inne zgodne z oczekiwaniami zleceniodawcy. Wykonujemy również zdjęcia działek z wykorzystaniem dronów, w tym zdjęcia HDR. Dają one możliwość pokazania nieruchomości w sposób bardziej profesjonalny, w wysokiej rozpiętości tonalnej, co pozwala na uzyskanie obrazów świetnej jakości nawet w mniej korzystnych warunkach oświetleniowych. Podobnie jak w przypadku filmów również na zdjęciach oznaczyć można granice nieruchomości oraz nanieść dowolne znaki graficzne i napisy informacyjne. Prezentacje mogą zostać dodatkowo wzbogacone o ujęcia z kamery naziemnej lub filmy typu time lapse. Wszystko uzależnione jest od położenia działki oraz indywidualnych upodobań i oczekiwań. Doskonałym sposobem promocji może być również wykonanie panoramy 360º.

W przypadku pytań dotyczących przygotowania prezentacji terenu lub obiektu na sprzedaż, dokonania wyceny usługi lub wstępnej konsultacji serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poniżej zamieszczamy jeden z naszych filmów prezentujących działkę na sprzedaż oraz zdjęcia działki a także nieruchomości, wykonane dla naszych klientów przy użyciu drona Phantom 4 Pro.

.

.

działki na sprzedaż z drona, zdjęcia działek na sprzedaż z drona, prezentacja działek na sprzedaż działki na sprzedaż z drona, zdjęcia działek na sprzedaż z drona, prezentacja działek na sprzedaż

.

FILMOWANIE DZIAŁEK Z DRONA,  FILMOWANIE NIERUCHOMOŚCI, PREZENTACJA DZIAŁEK NA SPRZEDAŻ

Prezentacja działek

Dodaj komentarz