Film promocyjny – pikniki i festyny

W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy się podzielić kilkoma informacjami dotyczącymi realizacji filmów promocyjnych z różnego rodzaju eventów, pikników rodzinnych i festynów. Ostatnio pracowaliśmy przy filmie dokumentującym organizację i przebieg Festynu Ekologicznego na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Organizatorem imprezy było Miasto Bydgoszcz a realizacją zajęła się firma Dragon Event ze Szczecina.

Film promocyjny pokazujący tego typu wydarzenia to ciekawy i obecnie coraz bardziej popularny sposób reklamy. Może być promocją zarówno dla organizatora wydarzenia jak i  firm zajmujących się jego realizacją. Film promocyjny eventu, pikniku czy festynu zwykle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców, ponieważ jest to forma reklamy nie wprost lecz poprzez udokumentowanie ciekawych wydarzeń i atrakcji oraz pokazanie dobrej zabawy uczestników imprezy. Ujęcia z drona przy realizacji takiego filmu są już niemal standardem, ponieważ sprawdzają się doskonale i są bardzo dobrze odbierane również przez uczestników wydarzenia. Pamiętać jednak należy, że wykonanie zdjęć oraz nagranie materiału filmowego z wykorzystaniem platform latających (dronów) podczas imprez masowych wymaga doświadczenia i szczególnej rozwagi, ze względu na dbałość o bezpieczeństwo uczestników. Dlatego zawsze należy korzystać z usług profesjonalnych operatorów dronów, posiadających świadectwo kwalifikacji oraz aktualne ubezpieczenie. W trosce o zapewnienie maksimum bezpieczeństwa, nasza ekipa zawsze działa przynajmniej w duecie (operator drona i operator kamery lub obserwator), dzięki czemu uzyskane ujęcia są płynne i stabilne a bezpieczne wykonywanie lotu nadzorują dwie osoby. Zgodnie z przepisami nasze drony oznaczone są również tabliczkami znamionowymi a operator zawsze ubrany jest w ostrzegawczą kamizelkę, dzięki której łatwo nas zlokalizować ale również mieć na uwadze zachowanie bezpiecznej odległości i nie przeszkadzanie operatorowi w trakcie wykonywania lotów.

Filmy promocyjne zawsze realizujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami zleceniodawców. Dlatego wszelkie istotne szczegóły ustalane są wcześniej a późniejszy montaż i edycja również konsultowane są z klientem, tak by ostateczna wersja filmu spełniała jego oczekiwania. Film promocyjny to bardzo dobry pomysł na reklamę firmy w Internecie. Video marketing jest bowiem bardzo dynamicznie rozwijającym się kierunkiem marketingowym o niezwykle dużym potencjale. Atrakcyjny wizualnie film, może się okazać bardzo pomocny w promowaniu usług lub produktów swojej firmy. Pamiętajmy jednak, że wpływ na udaną promocję mają również takie czynniki jak długość filmu, właściwe otagowanie, użycie odpowiednich słów kluczowych w opisie oraz inne czynniki związane z umieszczeniem filmu na swojej witrynie lub kanale.

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego podczas festynu w Bydgoszczy dla firmy Dragon Event.

.FILM PROMOCYJNY, FILMOWANIE Z DRONA, FILMOWANIE IMPREZ, DRON BYDGOSZCZ

.

.

.

PRZYKŁADOWE FOTO

dronvisions, filmy promocyjne, usługi dronem, fotografia dronvisions, filmy promocyjne, usługi dronem, fotografia dronvisions, filmy promocyjne, usługi dronem, fotografia

Dodaj komentarz