Filmowanie z drona – Bydgoszcz

Filmowanie z drona – Bydgoszcz, zdjęcia z drona bydgoszcz, usługi dronem bydgoszcz

 .

.

Oferujemy profesjonalne filmowanie z drona – Bydgoszcz oraz inne miasta w kraju i za granicą.

Posiadamy nowoczesne platformy latające i realizujemy filmy w jakości 4K i FULL HD. Wykonujemy filmy reklamowe i promocyjne, z imprez okolicznościowych oraz imprez masowych, realizujemy ujęcia z powietrza do teledysków, video klipów, wizytówek filmowych. Dbamy o oryginalność i wysoką jakość naszych produkcji.

Posiadamy świadectwo kwalifikacji UAVO i działamy z gwarancją bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pozyskujemy wszystkie niezbędne zezwolenia na filmowanie z drona – Bydgoszcz ( obszar miejski i strefa lotniska):

– zezwolenie z ULC ( Urzędu Lotnictwa Cywilnego) na wykonywanie lotów nad Bydgoszczą

– zezwolenie z PAŻP (Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej) na loty w strefie CTR (obszar strefy lotniska obejmującego miasto Bydgoszcz)

– zezwolenie na start od kontrolera lotów z wieży na lotnisku w Bydgoszczy

W zależności od potrzeb dostarczamy odbiorcy materiał surowy lub gotowy, zmontowany film, z podkładem muzycznym, napisami – zgodnie z upodobaniami klienta. Filmowanie z drona (Bydgoszcz i okolice) obejmuje bezpłatny dojazd do klienta i oferowane jest w różnych pakietach, dostosowanych do oczekiwań odbiorcy. Oprócz ujęć z drona Twoje wideo może zawierać również ujęcia z kamery stacjonarnej ( Full HD), filmiki typu time lapse lub fotografie. Wykonujemy ujęcia przy wykorzystaniu bezzałogowych platform powietrznych typu: Phantom 3 Pro (mały i lekki dron, filmujący w jakości 4K, bez efektu rybiego oka, doskonały do filmowania budynków, osób, obiektów statycznych lub poruszających się z umiarkowaną prędkością, gwarantuje dobrą jakość w bardzo przystępnej cenie) oraz duży hexacopter Yuneec Tornado ( dron filmujący w jakości 4K, o większej matrycy, doskonały do filmowania obiektów statycznych, jak również w ruchu a także do filmowania imprez z przekazem na żywo, spełni oczekiwania wymagające bardzo wysokiej jakości obrazu).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzenia przykładowych cen naszych usług.

.

share_facebook

 

Dodaj komentarz